BORUSAN OTO

dam Image

BORUSAN OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Borusan Oto, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile 2001 yılından beri Türkiye genelinde 6 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı ve 7 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir. Borusan Oto, MINI markasına yakışır bir hizmet sunmak için deneyimli kadrosu ile sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

GÜNCEL.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

MINI COUNTRYMAN.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

Ekim ayında, MINI Cooper Countryman 60.000 TL kredi kullanımına, 12 ay vade ile %0 faiz, MINI One Dizel Countryman ise 60.000 TL kredi kullanımına 12 ay vade ile %0,49 faiz ve takas desteği fırsatıyla Borusan Oto MINI Showroomlar’ında.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

Online servis randevu talebinizi, servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurmanız yeterli.

MINI YOL YARDIM HATTI

MINI YOL YARDIM HATTI.

MINI YOL YARDIM HATTI.

444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.