BORUSAN OTO

dam Image

BORUSAN OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Iframes are blocked beacuse of cookies not accepted.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Borusan Oto, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile 2001 yılından beri Türkiye genelinde 6 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı ve 7 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir. Borusan Oto, MINI markasına yakışır bir hizmet sunmak için deneyimli kadrosu ile sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

GÜNCEL.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

MINI COUNTRYMAN.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

Ağustos ayında MINI Countryman 60.000 TL kredi kullanımına, 12 ay vade ile %0 faiz ve takas desteği fırsatıyla Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’nda.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU.

Online servis randevu talebinizi, servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurmanız yeterli.

MINI 60. YIL EDITION.

MINI 60. YIL EDITION.

MINI SHOWROOM’LARINDA YERİNİ ALDI.

MINI 60. Yıl Edition MINI Showroom’larında yerini aldı. MINI 60. Yıl Edition ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.