BORUSAN OTO

dam Image

BORUSAN OTO’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

dam Image

MINI DÜNYASI.

Küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımını yok eden MINI, 1999 yılından beri Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesinde yer alıyor. 

2001 yılından itibaren BMW Group bünyesinde üretilen MINI, günlük otomobilden aksesuara benzersiz bir trend ve rallilerin değişmez katılımcısına dönüştü. Eşsiz yol tutuşu, sürüş keyfi ve muhteşem tasarımı ile gönüllerde taht kuran MINI, sıra dışı verimlilik ve üstün kalite açısından da yeni standartları belirledi.

HAKKIMIZDA.

Borusan Oto, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile 2001 yılından beri Türkiye genelinde 6 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcısı ve 7 lokasyonda Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir. Borusan Oto, MINI markasına yakışır bir hizmet sunmak için deneyimli kadrosu ile sizlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

GÜNCEL.

BİZE ULAŞIN.

MAY FEST DEVAM EDİYOR.

MINI 3 KAPI VE 5 KAPI ÖTV AVANTAJI VE TAKAS DESTEGİ FIRSATIYLA.

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı modeli; şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. MINI'nin; ünlü, çevik go-kart kullanımından ödün vermeden hem iç tasarımında hem de dış tasarımında daha fazla seçeneğe sahip MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı unutulmaz bir sürüş keyfi yaşamanız için Borusan Oto MINI Showroomları’nda sizi bekliyor.

HAYATA DAHA ÇOK YER AÇ.

MAY FEST DEVAM EDİYOR.

MINI COUNTRYMAN ŞİMDİ ÖTV AVANTAJIYLA.

May Fest, haziran ayında da devam ediyor. MINI Countryman şimdi ÖTV avantajıyla, 50.000 TL kredi kullanımına, 12 ay vade ile %0 faiz ve takas desteği fırsatı Borusan Oto MINI Showroomları’nda.

MINI 60. YIL EDITION.

MINI 60. YIL EDITION.

MINI SHOWROOM’LARINDA MAY FEST DEVAM EDİYOR.

MINI 60. Yıl Edition MINI Showroom’larında yerini aldı. MINI 60. Yıl Edition ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.